1000 Aniołów o wschodzie słońca

Razem z organizatorami – inicjatywą społeczną “Morze Aniołów” zapraszamy 1 czerwca na wydarzenie “1000 Aniołów o wschodzie słońca”.

Sopot to magiczne miasto o najpiękniejszych wschodach słońca. Plaża nr 28 to przestrzeń w której ponad 2 lata temu powstała społeczność Morze Aniołów, która każdego dnia wita dzień w morzu o wschodzie, czym na bieżąco dzieli się na swoim profilu na Facebooku.

1000 Aniołów o wschodzie słońca,  to wydarzenie symboliczne ale i wspierające inicjatywę charytatywną. 1 czerwca o godz. 4.17,  organizatorzy zachęcają by o wschodzie słońca, wspólnie w jednym momencie wejść do wody. 1000 osób, a może i więcej spotka się w Sopocie i w różnych zakątkach globu i wejdzie do morza w intencji Pokoju, Wolności i Radości aby wesprzeć Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Jak zostać Aniołem? Wystarczy zarejestrować się przez link: https://www.morzeaniolow.pl/index.php/1000-aniolow/ Tam dokonać charytatywnej wpłaty na rzecz Hospicjum (minimum 22 zł) i być na wydarzeniu 1 czerwca w Sopocie jeśli jest to możliwe.

W razie pytań zapraszam do kontaktu z Julią Łaszkiewicz

Prezeską Fraktala Sopockiego – stowarzyszenia utworzonego z uczestników Morza Aniołów

Tel. 600 044 807

Fot.  Joanna S-Grzybowska Photography Love