30 i 31 października razem z Ergo Areną zapraszamy na kolejne edycje „AR w ARENIE” – gry, która opiera się na tzw. rzeczywistości rozszerzonej.

Lubisz gry strategiczne, nie przeraża Cię ciemność i chcesz sprawdzić, jak kosmiczna fabuła zmieni korytarze tej dobrze znanej hali widowiskowej? Jeśli masz ukończone 16 lat i posiadasz smartfona, to coś dla Ciebie!

Gracze w „AR w Arenie” wcielają się w członków załogi, która odkrywa daleką planetę, dostają komplet informacji na temat swojego bohatera i muszą wczuć się w postać naukowca lub inżyniera. Fabuła rozgrywa się w zakamarkach ERGO ARENY na co dzień niedostępnych dla publiczności, przestrzeń jest znacznie większa niż przeciętny pokój zagadek, bo mierzyć się przychodzi z pomieszczeniami wyzwań i korytarzami zadań. Kolejną trudnością jest ciemność, bo trasę gry oświetlają tylko przyznane na starcie latarki i świecące pałeczki – glow sticki. W grze nie brakuje też robionych ręcznie rekwizytów – komputerów pokładowych, kłódek czy sejfów. Kluczowy jest jednak sprawny i naładowany smartfon.

– Nasza gra miejska to atrakcja skierowana zarówno do fanów escape roomów, jak i miłośników RPG – mówią zgodnie Monika Romanowska i Łukasz Skiba z URB Games, twórcy gry. Preferowana liczba uczestników to 4-7 osób w jednej drużynie – Można zebrać własną ekipę, lub przyjść samemu i bawić się w całkiem nowym gronie.

Szczegóły: www.arena.urbgames.com

Kiedy?
30.10 (sobota, godz. 16:30, 18:30 i 20:30)
31.10 (niedziela, godz. 16:30, 18:30 i 20:30).

Bilety
60 złotych (jedna gra w wykonaniu jednego uczestnika) dostępne na: www.arena.urbgames.com