Spędź tegoroczne ferie w Sopocie

Zapraszamy na zimowy wypoczynek do naszego kurortu, chcesz aktywnie spędzić czas, szukasz atrakcji dla dzieci w różnym wieku, interesuje Cię również aktywność na świeżym powietrzu, a może po prostu chcesz odpocząć? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź brzmi – TAK! – to koniecznie odwiedź nas zimą.

Noclegi w promocyjnej cenie

Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś\eś gdzie się zatrzymać wiele sopockich hoteli przygotowało specjalnie na te ferie szereg promocji i dodatkowych usług, sprawdź je wszystkie TUTAJ.

Hotel Haffner powita Cię domowym grzańcem lub gorącą czekoladą, Hotel Sopot na rozgrzanie zaserwuje Ci pyszną zupę i zapewni bezpłatny dostęp do strefy saun. Radisson Blu Sopot zaopiekuje się Twoimi maluchami i zaprosi je na tematyczne zajęcia np. warsztaty kulinarne. Sopotorium Medical Resort zadba o Twoją aktywność fizyczną zarówno na zajęciach z trenerami i fizjoterapeutami w basenie jak i dzięki nielimitowanemu dostępowi do strefy cardio. Więcej TUTAJ.

Atrakcje

Sopot to idealne miejsce na aktywny wypoczynek, lista atrakcji, którą znajdziesz TUTAJ, powinna zadowolić Ciebie i Twoich bliskich.

Dla wielu dobra książka na urlopie to stały towarzysz ale Biblioteka Sopocka, oprócz bogatego księgozbioru oferuje Ci szereg zajęć np. warsztaty z tworzenia noworocznych kartek czy origami. Muzeum Sopotu zaprasza Cię do zobaczenia swojej najnowszej ekspozycji „Brodwino. Najpiękniejsza dzielnica Sopotu.” i na zajęcia nią inspirowane takie jak „Wnętrze rodem z PRL-u” czy „(Nie)zwykłe przedmioty”. Odwiedzając Aquapark Sopot poczujesz odrobinę lata w zimie, a Twoje pociechy będą zajęte zabawą z animatorami. W poszukiwaniu kulturalnych uniesień wybierz się do Państwowej Galerii Sztuki na wystawę „Paszporty POLITYKI – 30 lat w sztuce” lub zajrzyj do Goyki Art Inkubatora, gdzie oprócz wystawy „Elegia Anastasii Kolibaba” możesz zwiedzić samą willę i ich muzeum miejsca.

W zimie warto też trochę pomarznąć więc oprócz obowiązkowego spaceru na molo czy brzegiem morza wpisz na listę wizytę na sopockim lodowisku. Czynna 7 dni w tygodniu jedyna w Polsce ślizgawka z widokiem na morskie fale to obowiązkowy punkt urlopu, o tej porze roku, w Sopocie. Więcej TUTAJ.

Relaks

Jeżeli w te ferie chcesz się po prostu zrelaksować to również postaw na Sopot. Nasze miasto już od 200 lat pielęgnuje kurortowe tradycje, dlatego znajdziesz u nas wachlarz zabiegów leczniczych czy upiększających opartych między innymi o zdrowotną moc tutejszej solanki. Sopot to samo zdrowie! Jesteśmy w czołówce najbardziej zielonych miast w Polsce i  mamy najczystsze powietrze. Możesz więc wziąć głęboki wdech i odetchnąć z ulgą, a Twoim jedynym zmartwieniem będzie, który z niebiańskich masaży w Prana Spa Premium wybrać najpierw.

Do zobaczenia w Sopocie!

Autorka Izabela Werbel