W wakacje 2026 skorzystaj z pociągów: „Słoneczny” i „Słoneczny – BIS”!
Pociąg „Słoneczny” będzie jeździł z Warszawy Zachodniej do Ustki codziennie przez całe wakacje od 27 czerwca do 31 sierpnia.
W każdy weekend (soboty, niedziele) uruchomiony zostanie pociąg „Słoneczny BIS”. Będzie on kursował w relacji Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia.
„Słoneczny” i „Słoneczny – BIS” to sezonowe połączenia kolejowe z Warszawy nad morze, obsługiwane nowoczesnymi, klimatyzowanymi wagonami piętrowymi. To wygodna i ekologiczna alternatywa dla samochodu – idealna na letni wyjazd – nad morze.
Dodatkowo, w ramach akcji „Koleją do Kultury”, pasażerowie mogą skorzystać z rabatów w instytucjach partnerskich – np. -20% na zakup biletu wstępu do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku oraz jego oddziałów: Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach i Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie.
Rozkład jazdy i szczegóły znajdą Państwo na: sloneczny.mazowieckie.com.pl
.jpg)
„Słoneczny” i „Słoneczny – BIS” to sezonowe połączenia kolejowe z Warszawy nad morze, obsługiwane nowoczesnymi, klimatyzowanymi wagonami piętrowymi. To wygodna i ekologiczna alternatywa dla samochodu – idealna na letni wyjazd – nad morze.
Dodatkowo, w ramach akcji „Koleją do Kultury”, pasażerowie mogą skorzystać z rabatów w instytucjach partnerskich – np. -20% na zakup biletu wstępu do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku oraz jego oddziałów: Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach i Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie.
Rozkład jazdy i szczegóły znajdą Państwo na: sloneczny.mazowieckie.com.pl
.jpg)