Szwedzka dziennikarka – Lina Sjölund Gröndahl, autorka podróżniczych artykułów w magazynie lifestylowym – Premium Magazine, który posiada ponad 30 000 czytelników miesięcznie oraz autorka bloga https://liniztravel.com/ opublikowała artykuły na temat Sopotu.

W jednym z nich poleca hotel Sopot Marriott Resort & Spa : https://liniztravel.com/2023/06/26/sopot-marriott-resort-spa-i-polen/.

Zachwyca się nie tylko wspaniałą lokalizacją i pięknym widokiem na morze, ale zachwala również udogodnienia dla rodzin (pokoje rodzinne), wspaniałe śniadania w obiekcie oraz jest pod wielkim wrażeniem Mera Spa  – jego bogatą ofertą zabiegów, a także wspaniałym basenem położonym na dachu hotelu z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską i Trójmiasto.

W drugim artykule blogerka poleca popularną, o pięknych wnętrzach restaurację White Marlin  zlokalizowaną tuż przy plaży, w centrum miasta, w której można skosztować wielu wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej: https://liniztravel.com/2023/07/10/white-marlin-sopot/.

W trzecim artykule: https://liniztravel.com/2023/07/13/14-tips-till-sopot-polens-riviera/, dziennikarka poleca Sopot rodzinom, dając 14 wskazówek i podpowiedzi, jak warto spędzić czas w naszym mieście z dziećmi. Pisze, że obowiązkowym punktem jest przepiękna, piaszczysta plaża, która w Sopocie rozciąga się na długość ponad 4 km. Poleca również odwiedzić zarówno popularne atrakcje turystyczne, takie jak molo, ale także miejsca idealne dla dzieci, czyli: Statek Pirat , Aqua Park w Sopocie, czy Kart Center – sopockie gokarty.

Sopot z całą pewnością jest miastem przyjaznym dzieciom. Razem z Liną Sjölund Gröndahl serdecznie zapraszamy do naszego kurortu przez cały rok osoby ze Skandynawii i nie tylko!

Do zobaczenia w kurorcie Sopot.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem w Premium Magazine – LINK.