Razem z organizatorem agencją FOR solutions, Urzędem Miasta Sopot i Radisson Blu Hotel Sopot zapraszamy na kolejną konferencję MADE FOR RESTAURANT już 21 czerwca tym razem właśnie do Sopotu!

To będzie wyjątkowa edycja – degustacje, debaty, wykłady i po raz pierwszy gastro speed dating.  Wydarzenie odbywa się pod hasłem: „NEW GENERATION” wśród TOP Restauratorów?

Nadciąga nowa fala restauratorów, która zmiata z rynku stare postrzeganie gastronomii, udowodnimy to już 21 czerwca w Radisson Blu Hotel Sopot, zapewniają organizatorzy. W międzynarodowym gronie, podczas interaktywnej edycji konferencji MADE FOR Restaurant, której Partnerem po raz pierwszy jest Miasto Sopot, wybranych zostanie również TOP 10 Restauratorów „NEW GENERATION” i TOP influencerów.

Szczegółowy program TUTAJ

,,Jesteśmy dumni z naszych sopockich szefów kuchni, którzy choć doskonali w swoim fachu, nieustannie się szkolą i co istotne, wiedzą i doświadczeniem dzielą się z nami w każdym daniu. Oferują nam zarówno tradycyjne podejście do gastronomii, jak i to niezwykle nowoczesne. Wsłuchują się w potrzeby klientów łącząc to, co dziś wydaje się być najważniejsze: wprowadzanie lokalnych produktów, koncentracja na zdrowej żywności czy ekologii” – podkreśla Magdalena Czarzyńska – Jachim – Wiceprezydentka Miasta Sopotu.

W tym duchu wydarzenie uświetnią degustacyjne opowieści bohaterów konferencji czyli wielu znanych i cenionych szefów kuchni. Pojawi się również akcent Turystyczny. Szczególnie gorąco zapraszamy na debatę: „Pożądany, a utracony gość, czyli: TURYSTA w restauracji. Jak po pandemii sprawnie współpracować z branżą turystyczną i zarabiać? – wskazówki dla restauratorów”. Uczestnicy debaty prowadzonej przez doświadczoną w branży turystycznej Krystynę Hartenberger-Pater poszukają pomysłów na ponowne rozruszanie gastronomii pod kątem gości z innych miast i krajów.

Konferencja odbywa się w formie hybrydowej, dla restauratorów i ich pracowników udział stacjonarny* lub online jest bezpłatny wystarczy się zarejestrować TUTAJ.

* liczba ograniczona do 200 osób, decyduje kolejność rejestracji

Szczegóły: https://forsolutions.pl/made-for-restaurant-new-generation/

M A D E   FOR RESTAURANT, 21 czerwca 2022 r.
Radisson Blu Hotel Sopot nad Bałtykiem
Godz.: 12:00 – 22:00

Fot. własność Radisson Blu Hotel Sopot