05-06 października mieliśmy przyjemność gościć w Sopocie międzynarodową grupę blogerek podróżniczych, uczestniczek konferencji Women in Travel Summit.

Podczas wizyty pokazaliśmy blogerkom kurort naszymi oczami, opowiedzieliśmy o uzdrowiskowych walorach naszego miasta, a także daliśmy możliwość doświadczania miasta na różne sposoby.

Celem ich wizyty było zapoznanie się z ofertą turystyczną miasta, a także ofertą kulinarną oraz Wellness & Spa. Przedstawiliśmy im ofertę wspaniałych sopockich hoteli i miejsc noclegowych, umożliwiliśmy zapoznanie się z ofertą SPA, ugościliśmy w wyśmienitej restauracji Fisherman i słodkich wnętrzach kawiarni KAISER Patisserie, gdzie mogły posmakować lokalnych przysmaków, świeżo wyprodukowanych słodkości, a także regionalnej i lokalnej kuchni. Panie wybrały się również na wycieczkę rowerową po najciekawszych miejscach w Sopocie razem z przewodnikami z Poland by locals.

Gościliśmy autorki wielu ciekawych blogów podróżniczych i gorąco zachęcamy do odwiedzenia ich:

  1. Tegan Aileen Wylie:  http://dianekroe.com
  2. Melissa Monaco:  https://www.mellovestravels.com
  3. Kasia Chojecki  https://kasiawrites.com
  4. Kimberly Conner  https://www.adventuresnsunsets.com/
  5. Kat Von B  https://travelinggreek.com/
  6. Emily Cooper  https://emilyeatsandexplores.com/
  7. Isabel Leong  https://www.belaroundtheworld.com/

Liczymy, że Panie na łamach swoich blogów i w mediach społecznościowych pokażą Sopot z najlepszej strony i zachęcą swoich czytelników, znajomych oraz osoby obserwujące ich profile do przyjazdu do najpiękniejszego kurortu w Polsce.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą gościnność i pomoc w organizacji wizyty naszym członkom i partnerom:

Park 45 – Camping & Resort, Hotel Eureka, Sofitel Grand Sopot, Sheraton Sopot, Radisson Blu Sopot Rezydent Sopot MGallery Hotel Collection, Zhong Hua Hotel Chiński, Opera Leśna, Restauracja Fisherman, Kawiarnia KAISER Patisserie, Marriott Resort & Spa, Mera Spa, Poland by Locals i firmie Auto Comfort.

Dziękujemy również Gdańsk Convention Bureau i miasto Sopot za współpracę i wsparcie.

Sopot ma bardzo wiele do zaoferowania, a my z wielką przyjemnością promujemy ofertę turystyczną, aby zachęcić gości z każdego zakątka świata do odwiedzenia naszego wyjątkowego kurortu.

Fot. Poland by locals