MIASTECZKO NOWOROCZNE W SOPOCIE

Sopockie Miasteczko Noworoczne

W Sopocie od 28 grudnia do 6 stycznia będzie można odwiedzić Sopockie Miasteczko Noworoczne, czyli sopocki jarmark w nowej, ciekawej odsłonie.

Trochę wcześniej, 6 grudnia, Plac Przyjaciół Sopotu rozświetli nowa świąteczna iluminacja, będzie piękna choinka, świetlna fontanna, sanie z reniferami, w których każdy będzie mógł przysiąść, a otaczające plac latarnie zostaną udekorowane w formie trójwymiarowych lilii.

Centrum Placu Przyjaciół Sopotu zajmie zabytkowa wenecka karuzela, która już od 18 grudnia będzie bezpłatnie wozić wszystkie chętne dzieci.

Miasteczko otworzy swoje podwoje 28 grudnia o godz. 17.00 paradą karnawałową, którą poprowadzą szczudlarze w kostiumach retro. Punktem kulminacyjnym otwarcia będzie noworoczne spotkanie prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego z mieszkańcami i gośćmi, świąteczno-noworoczne życzenia, częstowanie noworocznym kołaczem, ciepłą herbatą i słodkościami dla dzieci.

Rodzinnej, przyjaznej atmosferze Sopockiego Miasteczka Noworocznego będzie sprzyjać subtelna, nastrojowa muzyka świąteczna. Codziennie, w godzinach popołudniowych (18.00-21.00) posłuchamy muzyki na żywo, w wykonaniu DJ-a i towarzyszących mu instrumentów: saksofonu, wiolonczeli oraz bębna.

Jarmarczne, świątecznie udekorowane domki zaoferują przede wszystkim wspaniałe świąteczne przysmaki, nie zabraknie też pamiątek i coraz bardziej popularnych produktów eko. Co na rozgrzewkę? Aromatyczna herbata, grzańce i różnego rodzaju nalewki, przy czym przekąski i napoje będzie spożyjemy w przytulnych jadalniach, wyposażonych w stoły i promienniki ciepła.

Na stoiskach kupimy napoje w specjalnie przygotowanym na to wydarzenie ceramicznym kubku kolekcjonerskim. Co ważne, na jarmarku nie będzie plastikowych jednorazowych naczyń, plastikowych słomek i sztućców.

W dniach 29-30 grudnia, w godz. 16.00-17.00 zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi, gdyż w Miasteczku będzie można podziwiać pokazy kuglarzy i klaunów, a także wziąć udział rodzinnych warsztatach gry na różnych instrumentach. W tych dniach, od godz. 17.00 do 18.30 artyści szczudlarze będą zachęcać przechodniów do karnawałowej parady.

W Sylwestra Miasteczko przygotuje familijnego Sylwestra dla rodzin z dziećmi pod hasłem „Przyjdźcie w karnawałowych maskach i przebraniach”. Zabawa potrwa od godz. 15.00 do 18.00. Następnie w godz. 19.00-00.30 będzie sylwestrowy chillout z DJ’ami. Północ wybije gong, witając początek Nowego Roku.

Miasteczko zaprasza do 6 stycznia. Spędźmy ten czas w cudownie nastrojowym Sopockim Miasteczku Noworocznym!

FERIE ZIMOWE W APARTAMENTACH SANHAUS

RODZINNE FERIE W HOTELU HAFFNER

FERIE 2020 W HOTELU SOPOT

FERIE NAD BAŁTYKIEM W HOTELU MARRIOTT

ZNAJDŹ APARTAMENT W VICTUS SOPOT

WILLA MAREA ZAPRASZA NA FERIE

JODEM NA FERIE !

FERIE W MY STORY APARTMENTS

FERIE 2020 Z SUN & SNOW