FERIE BEZ SMOGU

Ferie 2020

Jeśli zastanawiacie się Państwo gdzie spędzić ferie z dziećmi nie tylko w atrakcyjny sposób, ale również zapewniając swoim bliskim możliwość oddychania czystym powietrzem – wybór jest prosty – zachęcamy do zaplanowania urlopu w Sopocie. Warto już pomyśleć o rezerwacji miejsca.

Zapewne w pierwszym odruchu Sopot kojarzy się Państwu przede wszystkim z wakacjami i piaszczystą, czystą plażą, ale to tylko część prawdy. Poza sezonem znajdą tu Państwo wiele atrakcji, które zapewnią wspaniały odpoczynek i doskonałą zabawę najmłodszym. Liczne place zabaw i siłownie pod chmurką, sopockie lasy i tereny zielone, lodowisko na Molo, piękna plaża – to tylko niektóre miejsca na udane, długie spacery. Spędzony na świeżym powietrzu czas będzie bezcenny dla Państwa samopoczucia, tym bardziej, że powietrze w kurorcie jest wyjątkowo czyste, tu oddycha się pełną piersią.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym kalendarzem wydarzeń i imprez, specjalnie przygotowanymi ofertami hoteli oraz atrakcjami dla dzieci.

Aktualne informacje o stanie powietrza na terenie Sopotu i okolic można znaleźć na stronie: www.sopot.pl/https/jakosc-powietrza

ATRAKCJE

KALENDARZ WYDARZEŃ

PÓŁKOLONIE W PGS

FERIE NA GRODZISKU

AQUAPARK SOPOT

HIPODROM SOPOT

LODOWISKO PRZY MOLO

ERGO ARENA

BIBLIOTEKA SOPOCKA

TEATR NA PLAŻY

SAUNY NA PLAŻY

Wszystkie aktualne wydarzenia publikujemy na stronie kalendarz.sopot.pl.

Przejdź do kalendarza wydarzeń

ZAPLANUJ POBYT NA FERIE ZIMOWE

SANHAUS APARTMENTS

HOTEL HAFFNER

HOTEL SOPOT

HOTEL MARRIOTT

APARTAMENTY VICTUS SOPOT

WILLA MAREA

DOM & HOUSE

HOTEL REZYDENT

SUN & SNOW

MY STORY APARTMENTS

VILLA FLAMING

SHERATON SOPOT