W weekend promowaliśmy Sopot, jako najlepszą destynacją turystyczną, podczas 25-tej już edycji międzynarodowych targów FERIE FOR ALLE 2023 w Herning. Są to targi turystyki indywidualnej, cieszące się dużą popularnością w Danii. Tegoroczną edycję targów odwiedziło blisko 60 tys. osób, a nasze stoisko odwiedziło blisko 300 osób, w przeciągu trzech dni.

Od 24 do 26 lutego na Polskim Stoisku Narodowym promowane były atrakcje Polski we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną, Hotelem & SPA „Trzy Wyspy” ze Świnoujścia. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisku Sopotu, goście dopytywali o atrakcje, dogodne połączenia lotnicze z Danią, a także o ofertę spa i uzdrowiskową.

Miłą i smaczną atrakcją była degustacja cydru lubuskiego, który był serwowany dzięki uprzejmości Ambasady RP w Kopenhadze.

Mamy nadzieję, że w wyniku naszej obecności na targach, zaobserwujemy w Sopocie wzrost liczby turystów z Danii, którzy w Sopocie skorzystają z bogatej bazy noclegowej, gastronomicznej, a także oferty spa i uzdrowiskowej.

Więcej informacji o targach: https://www.danishtravelshow.com/

Autorka Honorata Wendykowska