Dzień Dziecka w ERGO ARENIE dla grup szkolnych

W środę 1 czerwca ERGO ARENA po raz kolejny wypełni się niespodziankami dla najmłodszych!

Od godz. 11:00 do godz. 14:00 na grupy szkolne czekają widowiskowe animacje sportowe z Kacpą, wspólny trening z Mariuszem Wlazłym i Michałem Kolendą, warsztaty ze sztuki filmowej prowadzone przez Gdyńskie Centrum Animacji oraz oczywiście kącik zabaw Trefla i główna postać „Rodziny Treflików”.

Wstęp bezpłatny, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Na zgłoszenia grup organizatorzy czekają pod adresem mailowym kids@sport.trefl.com (w przypadku za dużej liczby chętnych decyduje kolejność zgłoszeń). W wiadomości zwrotnej przekazywane będą wszelkie szczegóły organizacyjne.

Szczegóły: https://ergoarena.pl/dzien-dziecka-w-ergo-arenie-zapraszamy-grupy-szkolne/

Dzień Dziecka w zielonym rytmie w Parku na Goyki

środa 1 czerwca, godz. 16.30-18.30

Biblioteka Sopocka zaprasza do zabawy w klimacie egzotycznej dżungli. Będą tańce, zabawy z gumą i chustą animacyjną, tropienie dzikich zwierząt oraz wielkoformatowe malowanie. Nie zabraknie także głośnego czytania oraz wielkich baniek. Wspólna zabawa i świętowanie odbędzie się w Parku na Goyki.W czasie festynu z okazji Dnia Dziecka w parku na Goyki dzieci usłyszą fragmenty książek w interpretacji bibliotekarzy Biblioteki Sopockiej.

Więcej na: https://mbp.sopot.pl/wydarzenia/dzien-dziecka-w-zielonym-rytmie-park-na-goyki

Wodne atrakcje i promocje w Aquapark Sopot

środa 1 czerwca, cały dzień

Aquapark Sopot to idealne miejsce dla najmłodszych. Dlatego z okazji ich święta bilet basenowy dla dziecka będzie o połowę tańszy!* Dużą atrakcją dnia będzie również wielkie otwarcie basenu zewnętrznego z kolorową konstrukcją do zabawy! Nikt nie będzie się nudził, na dzieciaki czekają wodne zjeżdżalnie, dmuchane place zabaw, statek piracki i lokomotywa! Rodzice zaznają odrobiny relaksu w jacuzzi lub na leżakach.

*Rabat dotyczy ulgowych biletów basenowych z cennika dla dzieci do 16 roku życia.
Bilety po rabacie: 1h – 16 zł; 3h – 32,50 zł; całodzienny – 42,50 zł

Szczegóły: https://aquaparksopot.pl/aquapark/baseny/dzien-dziecka/

Festyn Wodny z Aqua Sopot

sobota 4 czerwca, w godz. 11.00-16.00

Z okazji Dnia Dziecka, w sobotę 4 czerwca, miejska Spółka AQUA-Sopot po raz kolejny organizuje wspólną zabawę plenerową dla najmłodszych Sopocian. Miejscem jest nieprzypadkowe bo organizatorom zależy na piknikowej atmosferze i rodzinnemu relaksowi na łonie natury.

Wśród atrakcji m.in. warsztaty i animacje dla dzieci, zabawy teatralne i konkursy, występy na scenie, muzyka, dmuchańce, pojazdy służb miejskich (m.in. straży miejskiej, straży pożarnej, policji). A także zajęcia sportowe (turniej piłki nożnej), strefa gastronomiczna wraz ze strefą relaksu, sopoccy pszczelarze. W tym roku wydarzenie skierowane będzie również do najmłodszych gości z Ukrainy.

Szczegółowy program wydarzenia wkrótce na stronie www.aqua-sopot.com.pl.

XXI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Każdego dnia, w dniach 30 maja – 3 czerwca fragmenty ulubionych książek czytać będą dzieciom przedstawiciele różnych zawodów. W akcji udział wezmą policjantka i strażacy, ale również ludzie ze świata kultury i sztuki. Spotkania zostaną urozmaicone dodatkowymi atrakcjami.

Dzieci zostaną zaproszone do rozmów o pracy gości, wysłuchają pogadanek na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji, a także będą mogły wziąć udział w muzycznych animacjach.

30 maja o godz. 17:00 w Minitece dzieciom czytać będzie policjantka Małgorzata Kortalla. Spotkanie będzie wzbogacone o pogadankę na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji.

31 maja o godz. 17:00 Minitekę odwiedzą strażacy z Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie. Podczas spotkania dzieci wysłuchają głośnego czytania i porad na temat bezpieczeństwa, a także będą mogły na własne oczy zobaczyć elementy prawdziwego wyposażenia strażackiego.

1 czerwca o godz. 16:30 festyn z okazji Dnia Dziecka w parku na Goyki

2 czerwca o godz. 17:00 w Minitece na głośnym czytaniu dla dzieci gościć będzie aktorka Teatru Wybrzeże Małgorzata Brajner.

3 czerwca o godz. 12:00 dzieciom czytać będzie pani muzyk Agata Świętoń. Zajęcia w Minitece zostaną wzbogacone o muzyczną animację dla najmłodszych (dzieci do lat 5).

Na wydarzenia obowiązują zapisy: 519 720 620

Szczegóły: https://mbp.sopot.pl/wydarzenia/poczytaj-mi-xxi-ogolnopolski-tydzien-czytania-dzieciom-w-parku-na-goyki-i-minitece