Kiedy: 26-29 listopada 2022 r.

Gdzie: najwyżej położona scena północnej Polski, 34. piętro Olivia Star, z zapierającym dech widokiem na Trójmiasto i Zatokę Gdańską

Razem z Olivia Star zapraszamy  na trzecią odsłonę kameralnego spotkania z teatrem i jazzem w niezaprzeczalnie wyjątkowych okolicznościach – na 34. piętrze najwyższego budynku północnej Polski. Tym razem, na spotkaniach z kulturą na najwyższym poziomie będzie można zobaczyć i usłyszeć: Szymona Majewskiego, Sonię Bohosiewicz, Leszka Możdżera oraz Wojtka Mazolewskiego. Na Gości Olivia Star czekają nie tylko dwa spektakle teatralne, ale także dwa wieczory muzyczne pod znakiem twórczości wybitnego Krzysztofa Komedy – “Komeda w dwóch odsłonach”.

26 listopad – Szymon Majewski “One Mąż Show”

Znany i lubiany polski dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, a w tym przypadku przede wszystkim satyryk i aktor, pozwoli widzom zatracić się w zabawnej i lekko złośliwej opowieści na temat współczesnych relacji damsko-męskich, małżeństw i szeroko pojętych związków międzyludzkich. To spektakl oparty o przeżycia i historie małżeńskie niepoprawnie (choć nie bez refleksji) zakochanego człowieka, którego pokochały tysiące Polaków.

28 listopada, Sonia Bohosiewicz “10 sekretów Marilyn Monroe”

Marilyn Monroe – ponadczasowa ikona światowej popkultury, będzie motywem wiodącym kolejnego przedstawienia, które tym razem będzie zawierało silne akcenty jazzowe. Na deskach najwyżej położonej sceny teatralnej w Polsce północnej, w przedstawieniu “10 twarzy Marilyn Monroe”, w rolę najsłynniejszej blondynki świata wcieli się Sonia Bohosiewicz, której rola filmowa w „Excentrykach” zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. U boku Bohosiewicz stanie kwartet jazzowy – Fabian Włodarek, Piotr Górka, Patryk Dobosz, Robert Murakowski, który wspólnie z nią wykona kultowe utwory nie tylko Marilyn Monroe, ale także Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry. Takiej Bohosiewicz (i Marilyn Monroe) jeszcze nie znacie!

27-29 listopada, Jazz w Chmurach: Komeda w dwóch odsłonach

27 listopada, na publiczność czeka dawka muzycznych emocji – czyli “Komeda w dwóch odsłonach” – w wykonaniu kwintetetu: Wojtek Mazolewski, Oskar Török, Marek Pospieszalski, Joanna Duda, Jakub Janicki. Wojtek Mazolewski Quintet – jeden z najwybitniejszych zespołów w Polsce, od lat reprezentujący polski jazz na muzycznej arenie międzynarodowej. Jego twórczość to nieoczywiste aranżacje i energetyczne połączenie tradycji z nowoczesnością, które inspiruje i porywa amatorów (nie tylko) jazzu – w kraju i za granicą, czego potwierdzeniem są wyprzedawane do ostatnich miejsc koncerty na całym świecie.

29 listopada Leszek Możdżer – uważany za największe objawienie polskiego jazzu ostatniej dekady. Jego muzyczne improwizacje ustawiły go w rzędzie najwybitniejszych indywidualności i wirtuozów europejskiej sceny jazzowej. Płyta “Komeda” autorstwa Możdżera w 2011 roku uzyskała status podwójnie platynowej, a na oficjalnych notowaniach była najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce.

Oprócz wrażeń kulturalnych, atmosferę tego wieczoru dopełni wyjątkowość miejsca – przeszklone do wysokości 6 metrów 34. piętro budynku Olivia Star, które przyjmie na każde przedstawienie jedynie około 300 gości, tworząc intymną i kameralną aurę, która pozwoli oddać się sztuce w zupełności.

Podobnie jak ostatnio, będzie możliwość zakupienia biletów z kolacją w fine dining’owej restauracji ARCO by Paco Pérez (699 PLN / 719 PLN) lub śródziemnomorskiej Treinta y Tres (359 PLN / 379 PLN), zlokalizowanych na 33. piętrze Olivia Star. To doskonałe przedłużenie wieczoru.

Bilety

Ceny zaczynają się już od 129 PLN, dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, organizatorzy proponują specjalny rabat dla osób, które postanowią wziąć udział w dwóch dniach spektakli / recitali. Bilet na dwa dni można nabyć w promocyjnej cenie 299 PLN / 339 PLN.

Wszystkie bilety do kupienia online:
https://www.ebilet.pl/teatr/pozostale/teatr-w-chmurach/
https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/jazz-w-chmurach/

Więcej informacji na: https://www.oliviastar.pl/