Olivia Star – jako jedyny obiekt z województwa pomorskiego znalazł się wśród wyśmienitego grona nominowanych przez Polską Organizację Turystyczną w konkursie na najlepszy produkt turystyczny.

Atrakcja, która uzyska największą liczbę oddanych głosów w konkursie zdobędzie Certyfikat Internautów 2023 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną. Są to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia dla turystów, które zapewniają wysokiej jakości przeżycia  i różnego rodzaju doznania.

Gorąco zachęcamy mieszkańców, jak i turystów, do oddania głosu na wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta – budynek Olivia Star i realizowane przez zespół Olivia Star projekty.

Zagłosuj już dzisiaj na Olivia Star na STRONIE. Aby zagłosować należy otworzyć obrazek Olivia Star, zapoznać się z opisem, a następnie nacisnąć przycisk “GŁOSUJ”. Głosowanie trwa od 16 do 31 października, do godz. 23:59.

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi podczas ceremonii wręczenia Certyfikatów POT.

Oddaj swój głos już dzisiaj i wesprzyj aktywnie działającego przedstawiciela branży turystycznej z Trójmiasta – Olivia Star!