Czy może być coś przyjemniejszego od smaku pysznej kawy i spędzenia miłych chwil z najbliższymi w Sopocie?  Wszystkich miłośników Sopotu i picia kawy w plenerze, na spacerze serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Sopocką Organizację Turystyczną we współpracy z branżą turystyczną pt. “Sopot z kawą w ręku” promującej lokale gastronomiczne w Sopocie oraz nasz piękny, dwustuletni kurort.

Już 1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kawy. Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowy weekend w Sopocie, z kawą w ręku! Wybrane sopockie kawiarnie i restauracje przygotowały liczne promocje, atrakcyjne rabaty oraz pyszną kawę w wielu odsłonach.

Zaproś mamę, tatę, babcię, dziadka, żonę, męża lub koleżankę z pracy na kawę w lokalu, albo chwyć kubek z kawą na wynos i odkrywaj uroki Sopotu!

Muzeum Sopotu, Państwowa Galeria Sztuki, Skansen Grodzisko, Opera Leśna, Goyki 3 Art Inkubator, Hipodrom, Molo i wiele innych wyjątkowych miejsc czeka na Ciebie z otwartymi ramionami.

Skorzystaj ze specjalnej oferty, dzięki której poznasz 200-letni kurort na nowo. Ponadto przygotowaliśmy m.in. zwiedzanie legendarnego hotelu Sofitel Grand Sopot (z kawowym poczęstunkiem), wykład Tomasza Kota o historii i kulturze kawiarnianej miasta w Klubokawiarni Lato oraz spacery z przewodnikiem (i z kawą w ręku) po Sopocie.

Kiedy? 29.09-01.10.2023

Gdzie? Sopot – zapoznaj się z mapą wydarzenia i listą partnerów TUTAJ

Uwaga! Liczba miejsc na wydarzenia jest ograniczona, obowiązują zapisy na stronie.

Dołącz do wydarzenia na FB i zaproś swoich znajomych do wzięcia udziału w akcji!

Więcej informacji TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do Sopotu z kawą w ręku! Życzymy miłego odkrywania i poznawania na nowo naszego pięknego kurortu!